Yeni Ürünler Hakkındaki Tüm Yenilikler Müşterilerle Buluşuyor
Software AG (Frankfurt TecDAX: SOW) yeni bir canlı web konferansı başlatacağını duyurdu. “2017 Ürün Lansmanı” olarak adlandırılan bu iki buçuk saatlik etkinlikte, üç ayrı saat diliminde 17, 18 ve 25 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek. Bu heyecan verici, yeni web konferans birçok yeni ürünü ve güncellemeyi tanıtıyor olacak.
Jennifer Smith, CMO: “Hedefimiz, müşterilerimize mümkün olan en kısa sürede en son ürün yeniliklerimiz hakkında bilgi vermektir. Aynı şekilde, yeni ürünler hakkında inceleme ve soru sorma olanağına sahip olduklarından emin olmak istiyoruz. Bu çevrimiçi etkinlik, saygın konuşmacılar ile daha geniş bir kitleye yönelik harika oturumlar sunarken, aynı zamanda gerçek zamanlı olarak önemli soruları yanıtlamak için bir fırsat sağlıyor “dedi.
Web konferans, Software AG’nin en son ürün detaylarını, yol haritalarını ve yenilikleri içeriyor ve ücretsiz deneme sürümleri ile raporları indirme fırsatı sağlıyor. Buna ek olarak, ‘canlı sohbet’ katılımcıların soru sormasına da izin veriyor olacak.
Panelde iki ana oturum olacak: birincisi ürün yenilikleri, dijital dönüşüm ve Dijital İş Platformu üzerinde odaklanırken, diğeri Nesnelerin İnterneti ve Forrester Research araştırmacısı Mike Gualtieri’den sektör hakkındaki görüşleri üzerinde yoğunlaşacak.
Katılımcıların yeniliklerle ilgili merak ettikleri detayları öğrenebilmesi için arasından seçebilecekleri bir çok ürün oturumu gerçekleşecek ve yeni ürünlerle ilgili onları nelerin beklediğine dair demolar gösterimde olacak.
Daha fazla bilgi almak veya etkinliğe kayıt olmak için şu adresi ziyaret edebilirsiniz: http://bit.ly/2fjH6pF

YORUM YAP

Lütfen yorumunu bırak!
Lütfen adını buraya gir