Bulunduğunuz yerden ayrılmadan, ilham verici bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz? Software AG, Ekim ayında 2017 Ürün Tanıtımını gerçekleştireceği yeni bir sanal etkinliğe ev sahipliği yapıyor. İki buçuk saat sürecek olan konferansta, her sektörden dünya genelinde binlerce kişi ile aynı anda en son yeniliklerden ve güncellemelerden haberdar olacaksınız.

En Yeni Ürünlerden ve Güncellemelerden Haberdar Olun

Software AG’nin ilk kez gerçekleştireceği bu sanal konferansta, en yeni ürünler ve yenilikler, gelişmekte olan teknoloji dünyasını yakından tanımak için harika bir fırsat sunuyor. Tanıtılan ürünlerden tek bir etkinlik ile haberdar olacak ve gelişen teknolojiyi ofisinizden ayrılmadan takip edebileceksiniz.
Katılımcılarına kolaylık sağlamayı temel alan etkinlik, üç gün boyunca üç kez tekrarlanacak şekilde planlanmıştır.
Paris ya da Londra’daysanız ve mesai saatlerinizde katılım gerçekleştirmek istiyorsanız, o halde Salı günü gerçekleştirilecek etkinlik tam size göre! New York ya da Sao Paulo’daysanız, Çarşamba günü yapılacak olan etkinlik sizin için en iyi seçeneklerden birisi olabilir. Tokyo, Singapur veya Sidney’desiniz, Perşembe günkü etkinlik normal iş rutininize uyacaktır. İlgi alanlarınıza ve programınıza en uygun olan etkinliği belirleyerek, oturumlar arası eleme yapabilirsiniz.

Seyahat Yok, Masraf Yok

Her gün kullandığınız yazılımda yapılan yenilikleri ve güncellemeleri öğrenmek için bütün bir yıl beklediniz! En yeni ürünler ve güncellemeler, heyecan verici ayrıntılar, beklediğiniz iyileştirmeler ve yenilenen yetenekler hakkında size hem bilgi verecek hem de ilham kaynağı olacak etkinlik, güncel haberleri almak için en kolay ve en iyi yol olacaktır.
2,5 Saat Sürecek, Barış, Sevgi ve Dijital İlham
Bir hafta boyunca sürecek olan konferansın avantajlarından 2.5 saat sürecek olan yoğun bir etkinlik programı ile faydalanabilirsiniz. İlham kaynağınız olacak olan temalar ve yenilikçi paneller, eğitsel ürün tanıtımları ve içerikler, ücretsiz deneme sürümleri ve anketler sayesinde, en yeni ürünler ve teklifleri, tek seferde öğrenebileceksiniz. Bu etkinlik sayesinde aşağıdaki ürünler hakkında en güncel yenilikleri öğrenebilirsiniz:
Adabas & Natural
Alfabet
Apama
API Management
ARIS
Digital Business Platform
Cumulocity/IoT
Terracotta
webMethods
Zementis

Yeniliklere Odaklanın

Düşünce liderleri, vizyonerler, Software AG’nin yenilikçi ve gelecek odaklı yöneticilerinin, inovasyonlar ve yeni ürünler, dijital dönüşüm ve nesnelerin interneti gibi günlük yaşamlarımızı etkileyen yeni teknolojileri ve eğilimleri anlatacakları konuşmalarını dinleyebilirsiniz.
Etkinlik hakkında daha fazla bilgi edinmek ve programı incelemek için: http://www.software.ag/2017productrelease/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

YORUM YAP

Lütfen yorumunu bırak!
Lütfen adını buraya gir