Dijital deneyimi keşfet
HIZLI. AÇIK. GÜVENLİ

Swissotel The Bosphorus, İstanbul
28 Kasım | İstanbul

DİJİTAL DENEYİMİ KEŞFET

Innovation Tour serilerinin İstanbul ayağı bu sene 28 Kasım tarihinde gerçekleşecek. Şirketlerin dijital dönüşümünde destekleyen bu eşsiz etkinlikte tüm davetlilerimizi bekliyoruz.
Bu senenin teması, ‘Dijital Deneyimi Keşfet’, ile, sektörün inovasyon öncülerinin ve Software AG yöneticilerimizin global proje deneyimlerine tanık olacaksınız.
İşinizin gelişimine yardımcı olan, işinizde bir adım daha ileri gitmeyi ve daha akıllı, yalın ve çevik olmanızı sağlayan dijital yıkımı nasıl yapacağınızı öğrenmek için bize katılın.
Dijital İş Platformumuz ve Cumulocity IoT platformumuzla, sistemler, uygulamalar, nesneler ile bağlı bir dijital dünyada fark yaratmak için size yeni bakış açıları getiriyoruz.
Software AG, dünyanın önde gelen güvenilir ve bağımsız yazılım sağlayıcısı olarak, IoT’inizin ve dijital işinizin vizyonunu oluşturmak için nasıl kullanacağınıza, uygulayacağınıza ve yenileneceğinize dair teknolojide seçme özgürlüğü sunuyoruz. Teknolojideki ortaklarınız olarak, başarınızı sağlamak için sizlere hizmet ediyoruz.
Sakın kaçırmayın!
Dijital vizyonunuzu ölçeklendirin!
Görüşmek Üzere!
Ebru Kılıç Eker
Ülke Müdürü
Software AG Türkiye

PROGRAM AKIŞI

KONUŞMACILAR

HASAN EMRE BURÇKİN

Profesör Doktor, Yeminli Mali Müşavir, Consulta

Consulta Bağımsız Denetim, Yeminli Mali Müşavirlik ve Consulta Grubu Yönetim Kurulu Başkanı, İtalyan Girişimciler Derneği (CIMM) Başkan Yardımcısı, Milano’daki Türk / İtalyan Dostluk Derneği ve ülkemizdeki İtalyan / Roma kulübünün üyesi olan Emre Burçkin'nin daha sayamadığımız bir sürü özelliğini resmi web sayfasından detaylı okuyabilirsiniz.

METE DÖNMEZ

CIO, Rönesans Holding

Mete Dönmez, Ankara Atatürk Anadolu Lisesi ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olup, yüksek lisansını aynı üniversitede Bilişim Sistemleri Yönetimi bölümünde tamamlamıştır. 10 yıl Microsoft Türkiye bünyesinde çeşitli teknik ve yönetici pozisyonlarda görev aldıktan sonra, Yüksel Holding’de Bilgi Teknolojileri Müdürü ve CCN Holding’de Şehir Hastaneleri Bilişimi ve Kurumsal BT’den sorumlu Bilgi Teknolojileri Koordinatörü olarak çalışmıştır. Şu anda Rönesans Sağlık Grubunda Bilgi Teknolojileri Direktörü olarak çalışmakta olup Rönesans Sağlık Grubuna ait şehir hastanelerinin Hastane Bilgi Yönetim Sistemleri, Tesis Yönetimi, Bilişim ve İletişim Teknolojileri ve Entegrasyon bölümlerini yönetmektedir. Ayrıca ODTÜ TEKNOKENT liderliğinde düzenlenen bir teknoloji tabanlı girişimcilik programı olan Yeni Fikirler Yeni İşler (YFYİ) programında genç girişimcileri desteklemektedir. Bulut Bilişimi, Veri Merkezleri, BT Yönetişim ve İş Sürekliliği ilgi alanlarıdır.

HAKAN DURAN

Bilgi Teknolojileri & E-Ticaret Direktörü, Ayaydın-Miroglio Group

Lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde tamamlayan Hakan Duran, halen Sakarya Üniversitesi İşletme doktora eğitimine tez aşamasında devam etmektedir. Profesyonel çalışma hayatına Acacia Technologies şirketinde ERP Uygulama Danışmanı olarak başladı ve yaklaşık 3 yıl bu firmada çeşitli sektörlerdeki şirketlere ERP çözümleriyle ilgili danışmanlık yaptı. Sonrasında görev aldığı Erden Bilgisayar firmasında Logo ERP çözümleriyle ilgili sorumluluklar üstlendi. 2003 yılında ABD'de perakende sektöründe çeşitli mağazalarda mağaza yöneticisi olarak deneyim kazanma imkânı buldu. 2005 yılında Uygulama Danışmanı olarak çalışmaya başladığı Logo Yazılım'da Proje Yöneticiliği’ne terfi etti. 2009 yılında perakende sektöründe faaliyet gösteren Collezione firmasında Bilgi Sistemleri Müdürü olarak göreve başladı. Aynı firmada BT Direktörlüğü vazifesini de üstlenen Hakan Duran, bu firmada yaklaşık dört yıl boyunca Axapta ERP, PLM, E-Ticaret ve Oracle Merchandising Planning projelerinde görev aldı. 2012 yılında Aydınlı Grup firmasında BT Direktörlüğü görevine geldi. Pierre Cardin, US Polo ve Cacharel markalarıyla 57 ülkede 600’den fazla mağaza ile faaliyet gösteren grubun Bilgi Teknolojileri ve E-ticaret operasyonlarını yönetti. Aydınlı Grup 2016, 2017 ve 2018 yıllarında Eurocis Avrupa Perakende Teknolojileri fuarında üç kez üst üste “Best Enterprise Solution” ödülüne layık görüldü. Nisan 2018’de İpekyol, Machka ve Twist markalarıyla kadın giyim moda perakendesinin önde gelen markalarından biri olan Ayaydın-Miroglio Group bünyesine Bilgi Teknolojileri ve E-ticaret Direktörü olarak katılan Hakan Duran halen aynı firmada çalışmaya deva etmektedir.

BURÇİN AÇAN

Akıllı Sistemler Müdürü, Zorlu Enerji

1991 Alman Lisesi, 1995 İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, 1997 Boğaziçi Üniversitesi MBA, 1998 Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Yüksek Lisans mezunu. İş Hayatına MGS A.Ş.’de müşteri temsilcisi olarak başladı, Nortel Networks Netaş’ta ürün müdürü ve satış yöneticisi olarak devam etti. Ardından Turkcell’de kurumsal proje yöneticisi, iş geliştirme uzmanı ve finansal servisler yöneticisi olarak görev yaptı. Türkiye’de ilk Mobil Ödeme sistemini kurup dünyadaki ilk NFC temelli ödeme çalışmasını gerçekleştirerek Türkiye’de mobil finansal servislerin gelişmesini sağladı. Turkcell’de son olarak M2M bölümünü kurup Türkiye’nin ilk M2M platformu, ilk M2M SIM kartı gibi yeniliklere imza atan Burçin Açan, daha sonra Türk Telekom Grubu’na katıldı. Türk Telekom Grubu’nda Türkiye’nin ilk entegre Akıllı Şehir projesi olan “Türk Telekom Akıllı KenTT”in oluşturulmasını sağlamanın yanı sıra IoT, Big Data gibi konularda farklı İş Geliştirme projelerini hayata geçirdi. Son olarak Zorlu Enerji’ye transfer olarak şirketi dijitalleştirme misyonu ile Elektrikli Araçlar, Şarj İstasyonları, Akıllı Evler ve Akıllı Şehirler, Dağıtık Enerji Üretimi gibi konularda İş Geliştirme ve Ar-Ge çalışmalarını sürdürmektedir.

DERYA İREN

Siemens Türkiye Dijitalizasyon ve Endüstri 4.0 Pazarlama Yöneticisi

1980 İstanbul doğumlu olan Derya İren, Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi ve İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü mezunu. Siemens Türkiye’de 16 yıldır IT Çözümleri ve Servisleri, Kalite Yönetimi, Kurumsal Bilgi Teknolojileri bölümlerinde çeşitli seviyelerde görev alan Derya İren 3 yıl Enerji Sektörü, 4 yıl da Ülke İş Mükemmelliği Yöneticiliği görevini yürüttü. Uzmanı olduğu Kalite Yönetimi, Süreç yönetimi, Proje Yönetimi ve İş Mükemmelliği konularından sonra Mayıs 2017 itibari ile Siemens Türkiye Dijitalizasyon ve Endüstri 4.0 Pazarlama Yöneticisi olarak “Dijitalizasyon ve Endüstri 4.0” konularında şirket sözcülüğü görevini üstlenmektedir.

SVEN ROELEVEN

Software AG Global Endüstri Çözümleri Başkan Yardımcısı

Sven Roeleven (1973), Software AG'de Global Endüstri Çözümleri Başkan Yardımcısıdır. Sven ve ekibi, dijital dönüşüm için müşterilere ve ortaklara yönelik yeniliklerle sektörel çözümler geliştiriyor. Sven ayrıca iletişim ve medya sektörünün lideridir. Erasmus Üniversitesi Rotterdam Kamu Yönetimi bölümünden mezun olduktan sonra, Software AG'ye 2002 yılında katılmıştır. 200’den fazla proje süresince neredeyse tüm Software AG’nin Dijital İş Platformu yeteneklerini kapsayan bir deneyim kazanmıştır. Sven, Software AG’nin EMEA’da Başkan Yardımcısı olarak sunduğu danışmanlık hizmetlerini yürütüyor ve Royal Philips, ING, Canon, Heineken, bakanlıklar, SABIC ve Equinor gibi firmalarda CxO’lar için güvenilir danışman olarak çalışıyor. Sven’in şu anki rolünde bir düzine Dijital Dönüşüm Komitesi’nin danışmanı ve üyesi olarak görev almaktadır.

BART SCHOUW MSC

Başkan Yardımcısı, Dijital İş Ortaklıkları, Software AG

Bart Schouw, Software AG bünyesinde, Dijital İş Ortaklıkları Başkan Yardımcılığı görevini üstlenmektedir ve dünyanın dört bir yanında başlatılan IoT girişimlerinden doğan yeni iş ortaklığı ekosisteminden sorumludur. İşletme mezuniyetinden sonra, iş hayatına BT alanında başladı ve alanında 25 yıldan fazla tecrübeye sahip oldu. Bart, birçok yenilikçi projenin ardındaki itici güçtür ve şu anda dünya çapında bir dizi stratejik projede yer almaktadır.

John Doe

Kıdemli Ürün Müdürü Cumulocity IoT, Software AG

Alim, Software AG'deki Dijital İş Platformumuzdaki Cumulocity IoT'nin sorumlu Ürün Yöneticisidir. Birçok ortak inovasyon müşteri projesinin ardındaki itici güçtür ve şu anda genel olarak IoT ile ilgili dünya çapında bir dizi stratejik projede yer almaktadır. Uzmanlık alanları: - Software AG'nin ürün yelpazesinin daha da geliştirilmesi için müşteri gereksinimlerinin stratejik entegrasyonunu oluşturma - Software AG platformundaki ürünler arasındaki entegrasyonu sağlama - Dijital İş Platformu'ndaki varolan ürünlerin çoğunun üzerine araştırma ve geliştirme - webMethods Entegrasyon Bulutu, Apama Streaming Analytics, Zementis Öngörülü Analiz, Cumulocity IoT ve Cumulocity IoT Edge

KİMLER KATILABİLİR

Innovation Tour 2018, Software AG' nin davetlileri ve sponsorları için ücretsizdir. Etkinlik, sektörler arası iş ve BT profesyonelleri için özeldir.

ANA SPONSOR

MEKAN

Swissotel the Bosphorus

Visnezade Mah. Acisu Sok. NO. 19 Macka, Besiktas Istanbul, Turkey